HAKKIMIZDA

Green Life Bursa' nın ilke edindiği "kusursuzluğa" ulaşma çabasıdır. Salonumuz kendi dalında en iyisini sunmak için yola çıkmış ve kısa süre içerisinde bunları gerçekleştirmiştir. İçerisinde bütün üniteleri bir arada bulunduran kuruluşumuz,uzman kadrosuyla hizmetlerini başarı ile sürdürmektedir. Green Life Bursa, başarılı olmak için müşterilerine daima yüksek kaliteli,yüksek performanslı ürünler sunmanın gereğine inanmıştır. Bu amacından dolayı en iyi ürünleri tecrübeli kadrosu ile sizlerin hizmetine sunmaktadır.

Türkiye' nin bir çok ilinde salonlarımızda; uzun yıllara dayanan eğitimi, bilgi birikimi ve aynı sektördeki iş tecrübesiyle Müşteri Odaklı doğru ve kaliteli bir hizmet vermektedir. Bu anlayışın benimsendiği sektörümüzde, profesyonel, yaratıcı, modaya endeksli ve eğitimli kadrosuyla; güzelliğine önem veren ve kozmetik ürünlerinin kullanımının yararına inanan tüketicilere en kısa yoldan ve doğru bir biçimde ulaşmayı hedefleyerek misafirlerimizin rahat ve huzur bulabileceği bir salon ambiyansı oluşturmaktayız. Avrupa Birliğinin yeni dönemdeki yüksek standartlara uygun son sistem, teknolojiye sahip cihazlarımızla ve uzman kadromuzla siz seçkin müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Green Life Güzellik Merkezi olarak en önemli ilkemiz müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktır.

Vizyonumuz

Hizmet verdiğimiz sektörde en iyilerden olmak için; yenilikleri takip eden, sürekli gelişen, müşteriler tarafından tercih edilen, yurt içinde güzellik salonlarıyla hizmet gücünü birleştiren marka olmuş bir firma olmaktır.

Sizin İçin En Güzelini değil En Mükemmeli seçip uyguluyoruz

Mükemmeliyet

Kusursuz bir güzellik Doğru uygulamalar ve profesyonel Ellerin Eseridir

Kalite

Uygulamalarımızda Hijjeni ve Sterilizasyonu birinci planda tutuyoruz

Sağlık


Misyonumuz

Sürekli eğitim, ölçme, iyileştirme yöntemleri kullanarak devamlı gelişmeyi, yenilemeyi sağlayan bir yönetim ve iletişim sistemi örneği vererek güvenilen güzellik salonu arayışını, kaliteli, dürüst, şeffaf ve farklı hizmet anlayışımızla karşılayan, günün teknolojisini yakından takip eden, müşteri haklarına saygılı, doğru güzellik hizmetini veren, ismini kurumsallaştırmayı ve yüceltmeyi amaç edilmiş bir firmayız.