Kaş Kontürü

Kalıcı makyaj uygulamalarından biri olan, kaşlarında boşluklar olan ya da kaşlarını mevcut halinden daha kalın yapmak isteyen kişilere uygulanan bir dolgu işlemidir.

Dudak Kontürü

Dudak kontürü ise dudak çevresinin belirginleştirilmesi ve dolgunlaştırılması amacı ile, kişinin tercihine bağlı olarak yapılan bir uygulamadır.

Eyeliner

Eyeliner, kirpik diplerine çizgi çekmek için kullanılan bir tür Kalıcı Makyaj Uygulamasıdır. Gözleri vurgulamak, bakışlara anlam katmak için kullanılır..

Dipliner

Kalıcı dipliner işlemi yani sürme kirpik dibini koyulaştırarak bakışlara derinlik kazandıran uygulamadır.Dipliner’ı kalınlaştırarak kullanabilirsiniz.


Kalıcı Makyaj Nedir & Nasıl Uygulanır ?

Kalıcı makyaj mikro pigment uygulamasıdır. kalıcı makyajda kişiye özel tek kullanımlık steril iğneler kullanılır. İçerdiği maddeler bitkisel içerikli maddelerdir”. Bu yüzden sağlık son derece güvenlidir. Kullanılan ürün bitki özlü olup alerjik reaksiyon yaratmaz. Bu ürünler yüz bölgesi için özel tasarlanmıştır. Kalıcı makyaj ürünleri katkı ve koku maddeleri içermez. Kalıcı makyajı dövme işlemi ile karıştırmamak gerekir. Dövmeden en büyük farkı ciltteki kalıcılık süresidir. Kalıcı makyaj ürünleri bitkisel olduğu için zaman içerisinde yavaş yavaş ciltten silinerek kaybolur. Mikro iğneler ile deri altına tamamen organik olan boyaların yerleştirilerek uzun yıllar kullanılabilen makyaj oluşturulmaktadır. Bu muhteşem yöntem ile ciltte beğenilmeyen kusurlu bölgelere kalıcı makyaj uygulanarak güzelliğiniz deki gölgeleri yok edebilirsiniz. Kalıcı makyaj uygulamasında doğal ve mineral renkler deri yüzeyinin hemen altına tek seferlik iğneler ile empoze edilir. Kalıcı makyajda kullanılan bu boyaların renkleri tamamen bitkisel içerikli olup hiç bir yan etkisi yoktur ve hiç bir şekilde zarar vermemektedir.

Detaylı Bilgi için bizi arayın

Green Lıfe Kalıcı Makyaj

Bursa Green life Kalıcı Makyaj Uygulaması

Detaylı Bilgi

Uygulamalardan Kareler