Green Life Profesyonel Cilt Bakımı

Güzellik uzmanı tarafından yapılan cilt analizi sonrası cilt tipi belirlenir. Sonrasında belirlenen cilt tipine kullanılacak profesyonel cilt bakım uygulaması seçilir. Cilt Bakım Aşamaları Şunlardır;

Cilt Temizliği

Derinlemesine cilt bakımının ilk aşamasıcildin temizlenmesidir.Tek kullanımlık cilt süngerleri ile temizlik yapılır.

Tonik Uygulaması

Toniklerin dezenfektan özelliği vardır ve cildi tazeler.Kuru ciltlerde alkolsüz tonik uygulanır.

Peeling

Peeling ölü deri tabakasını temizler, gözenek başlarını açarak dışarıya yağ atılımını kolaylaştırır.

Buhar Uygulaması

Bu aşamada cilde Vapozon denen makina ile ozonlanmış buhar verilir. Makine ürettiği sıcaklık sayesinde cildin daha iyi temizlenmesini sağlar.

Make Uygulanması

ilt tipine ve ciltteki problemlere göre arıtım maskesi, nem maskesi veya besleyici maskeler kullanılır.

Nemlendirme ve Masaj

Yüz bakımının son aşamasında cilde çeşitli vitamin ampülleri ve nemlendirici uygulanarak masaj yapılır.Profesyonel Cilt Bakım Uygulamaları

Cilt bakımı her insanın yapması gereken bir bakımdır. Estetik açısının yanı sıra sağlık açısından önemli bir etkene sahiptir. Cilde uygulanan düzenli bakım sonucu ileriki yaşlarda oluşabilecek kırışıkları yüksek oranla azalmasını sağlayacaktır.

Her insanın cilt tip aynı olmadığından, ilk olarak cilt tipi öğrenmek için cilt analizi yapılmalıdır. Cilt tipi öğrenildikten sonra ona göre uygun temizleme ürünleri alınması gerekir. Uygun temizleme ürünlerini alıp her gün evde kendiniz yapabilirsiniz. Tam bir cilt bakımı için ayda bir kere cilt bakım merkezine gidilmesi gerekir.

Cilt bakımı nasıl uygulanır? Sağlıklı bir cilt bakımı yaklaşık bir buçuk saat sürer ve bu süre içinde sıra ile süt ve tonik ile temizleme, peeling, ozon artı buhar, serum ve ampul emilimi yüz masajı, maske, yüksek frekans ve kremleme işlemi uygulanır. Bu uygulamalar ile cilt temizlenir, tıkalı gözenekler açılır, kan dolaşımı hızlandırılır, cilt ölü hücre ve siyah noktalardan arındırılır; nem depo edici ve hücre yenileyici işlemlerle taptaze canlı bir görünüm ortaya çıkar.

Detaylı Bilgi için Bizi Arayın.

Green Lıfe Cilt Bakım

Bursa Green life Cilt bakım Uygulaması

Detaylı Bilgi

Uygulamalardan Kareler