Bölgesel İncelme / Kavitasyon

Vücudumuzda, özellikle karın bölgesi, kalça ve basen bölgelerinde oluşan yağlanma ve kilolardan çeşitli uygulamalar ile kurtulabilirsiniz.

Deri Altındaki Yağ Bezelerine Nüfus Ederek, Sıvı Şeklinde Yağ Vücuttan Dışarı Atılmaktadır.

Ultrasonik kavitasyon makinesi, yağ hücrelerinin duvarlarını parçalamak için yüksek frekanslı ses dalgalarını kullanır

Bu sistemin en güzel tarafı seansların kısa sürmesi,acısız cerrahisiz bir uygulama olması ve bir de uygulamanın çok zaman almaması.

İşlem yapılan kişinin kronik hastalığı, kalp pili ve bölgede herhangi platininin olması taktir de işlem yapılmamalıdır.

Unutulmamalıdır ki ,Kavitasyon işlemi cerrahi bir işlem değildir. Yara veya kesik olmadan işlem deri üzerinden yapılmaktadır.

Uygulama bittikten sonra kişinin beden ölçüleri tekrar alınıyor ve sonuçlar sıcağı sıcağına gözleniyor.Bölgesel İncelme Nedir ?

Kavitasyon sistemi, bölgesel yağlanma ve selülitle ultrason yardımıyla savaşan, cerrahi olmayan bir yöntemdir. Cildin dış yüzeyine uygulanan yeni ultrasonun yayılması, yağ dokusundaki hücre sıvısında ani ve yüksek basınç değişikliklerine neden olur. Bununla birlikte oluşan köpüklenme önce genişleme, sonra patlama yaratır. Kavitasyon denilen bu etki; yağı sıvılaştırıp hücrelerin duvarlarını tahrip ederek depo yağların yapısını bozar.

Bu dokudaki yağ hücreleri ve açığa çıkan yağ asitleri parçalanarak, lenf yolları sayesinde buralardan uzaklaştırılmaya çalışılır. Serbestleşen bu yağlar, adalelerde yakılarak ya da üriner sistem ve karaciğer yoluyla vücuttan dışarı atılırlar. Biz bu teknolojiyi önceden tecrübe sahibi olduğumuz hipoosmolar lipotomi yöntemiyle beraber kullanarak bahsedilen etkili sonuçları alıyoruz. Zaten tavsiye edilen ve bilimsel olarak da ispatlanmış gerçek etki mekanizması da bu metot ile elde edilmektedir

İşlem Aşamaları Kavitasyon ultrason cihazı ile yapılır. İşlem yapılacak bölgeye ultrason jeli tatbik edilir. İşlem öncesi bol su içilmelidir. Bir seans 40- 45 dakika sürer. İşlem sırasında kavitasyon cihazından ıslık tarzı bir ses gelir. İşlem sonrası da yine bol su içilmelidir. İşlemden bir gün önce ve işlemden bir gün sonra da bol su içmeye devam edilmelidir. İşlemden sonra idrarda koyu renk görülmesi normaldir. Böbrek ve karaciğerden yağ atılımını gösterir.

Detaylı Bilgi için Bizi Arayın.

Uygulamalardan Kareler